Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGI 10 ml cu ac 21G x 1 1/2", 0.8 x 40+SERINGI 5ml cu ac Germanmed® cu ac G21
- Număr anunț
- DA22585493
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,85 RON
- Valoare atribuită
- 561,85 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 13:51
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
561,85 RON
din 561,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro