Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit trusa medicala art 311k
- Număr anunț
- DA22581460
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- SALCOR S.R.L. (CUI RO11931861)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,64 RON
- Valoare atribuită
- 806,64 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 11:05
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
806,64 RON
din 806,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro