Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEGO 18X1250X2500 FILM FENOLIC
- Număr anunț
- DA22578600
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI RO1568611)
- Cod CPV
- 44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605 RON
- Valoare atribuită
- 605 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 08:57
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
605 RON
din 605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro