Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda Aspiratie cu valva, radioopaca pentru vizibilitate la razele X, CH 8
- Număr anunț
- DA22578170
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 08:33
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro