Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tampon nazal hemostatic 10 (tip MEROCEL)
- Număr anunț
- DA22577764
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- IMPARI LINE SRL (CUI RO16241803)
- Cod CPV
- 33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 07:53
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro