Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE FOLEY + BALON RUBEN + MASCA NR.0 şi NR.1 + PUNGI GHEAŢĂ + TESTE BIOLOGICE

Număr anunț
DA22576776
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.384,50 RON
Valoare atribuită
2.384,50 RON
Data publicării
11.03.2019 15:32
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.384,50 RON

din 2.384,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.