Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese utilaje de cale - SRCF Constanta

Număr anunț
DA22576316
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.130,26 RON
Valoare finală
3.130,26 RON
Data publicării
11.03.2019 15:04
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.