Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VITREMER A3-ciment refaceri bont 1x5gr+1x2.5ml+1x2ml primer+1.2ml lac-3303MP
- Număr anunț
- DA22569610
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MEDIDENT EXIM SRL (CUI RO11105860)
- Cod CPV
- 33141810-1 · Materiale de obturare dentara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,76 RON
- Valoare atribuită
- 516,76 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 10:45
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
516,76 RON
din 516,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro