Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cotlet porc fara os calitatea I
- Număr anunț
- DA22576098
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,30 RON
- Valoare atribuită
- 143,50 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 14:54
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,50 RON
din 111,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro