Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP ILUMINAT 2X18
- Număr anunț
- DA22580835
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- ANGELESSI SRL (CUI RO15783377)
- Cod CPV
- 31532900-3 · Corpuri fluorescente de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:38
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro