Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC LED P48 FR 7-60W 2700K E27
- Număr anunț
- DA22578682
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451,20 RON
- Valoare atribuită
- 451,20 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:02
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
451,20 RON
din 451,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro