Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camin PEHD, teava structurata SN 2 Dint=1500mm H=3900+300mm

Număr anunț
DA22572445
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.910 RON
Valoare atribuită
23.910 RON
Data publicării
11.03.2019 12:42
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.910 RON

din 23.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.