Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fidea cu ou

Număr anunț
DA22584026
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE REGHIN (CUI 13421192)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
Cod CPV
15851000-8 · Produse fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,50 RON
Valoare atribuită
82,50 RON
Data publicării
12.03.2019 12:48
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,50 RON

din 82,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.