Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE 5
- Număr anunț
- DA22583245
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
- Furnizor / câștigător
- ROCNA SRL (CUI RO5785567)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.834,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.834,97 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:14
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.834,97 RON
din 2.834,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro