Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prajitura Barni

Număr anunț
DA22577180
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
Cod CPV
15840000-8 · Cacao, ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,20 RON
Valoare atribuită
331,20 RON
Data publicării
11.03.2019 16:10
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,20 RON

din 331,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.