Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cuib de viespii 1 kg
- Număr anunț
- DA22574383
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
- Furnizor / câștigător
- CECIPAN S.R.L. (CUI 16103622)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,01 RON
- Valoare atribuită
- 200,01 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 14:09
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200,01 RON
din 200,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro