Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chinga textila de ridicare cu urechi capacitate 8 tone, lungime 8m,Cheie tachelaj omega cu siguranta
- Număr anunț
- DA22583927
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- KINETECH DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO17910930)
- Cod CPV
- 42416300-8 · Dispozitive de ridicare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.660 RON
- Valoare atribuită
- 1.660 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:43
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.660 RON
din 1.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro