Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA AUTOUTILITARE N1

Număr anunț
DA22583695
Autoritate contractantă
Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
12.03.2019 12:34
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.