Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA LA CENTRALE TERMICE

Număr anunț
DA22583304
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala"Fanus Neagu (CUI 17352532)
Furnizor / câștigător
CERVES SRL (CUI RO27471760)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
12.03.2019 12:17
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.