Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA DACIA LOGAN, B5, BV

Număr anunț
DA22583231
Autoritate contractantă
Agentia de Dezvoltare Durabila A judetului Brasov (CUI 18884295)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,69 RON
Valoare atribuită
802,69 RON
Data publicării
12.03.2019 12:14
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,69 RON

din 802,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.