Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform OFERTA Nr.46/07.03.2019

Număr anunț
DA22583037
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT ELECTRONIC SRL (CUI RO26484559)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,82 RON
Valoare atribuită
121,82 RON
Data publicării
12.03.2019 12:06
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,82 RON

din 121,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.