Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda corectoare Roller Xycle, 4,2 mm x 8 m, PELIKAN
- Număr anunț
- DA22579351
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24699594)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,76 RON
- Valoare atribuită
- 84,76 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:35
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,76 RON
din 84,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro