Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paranix Spray ANTIPARAZITAR x 100 ml
- Număr anunț
- DA22579192
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33711610-6 · Sampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.329 RON
- Valoare atribuită
- 3.329 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:28
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.329 RON
din 3.329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro