Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEMANATOARE BUFER

Număr anunț
DA22576023
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
CEREAL TOP EXPRES SRL (CUI RO36829280)
Cod CPV
16130000-5 · Semanatoare, plantatoare sau masini de repicat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.222,69 RON
Valoare atribuită
52.222,69 RON
Data publicării
11.03.2019 14:50
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.222,69 RON

din 52.222,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.