Ofertă acceptată Cumpărare directă

girofar rosu

Număr anunț
DA22572826
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOBIL SRL (CUI RO1913850)
Cod CPV
31612310-5 · Semnalizatoare luminoase cu intermitenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
937,80 RON
Valoare atribuită
937,80 RON
Data publicării
11.03.2019 12:59
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,80 RON

din 937,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.