Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor coduri de bare Zebra DS2208, USB, stand, negru - imager, 2D, IP42, cablu USB, stand, negru
- Număr anunț
- DA22569367
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,79 RON
- Valoare atribuită
- 774,79 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 10:34
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 07:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
774,79 RON
din 774,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro