Acasă · Licitații
· Vehicule pentru persoane invalide, scaune cu rotile si dispozitive conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARUCIOR TRANSPORT PACIENTI, PLIABIL - 150 kg - CEL MAI MIC PRET DE PE SICAP
- Număr anunț
- DA22585063
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33193000-9 · Vehicule pentru persoane invalide, scaune cu rotile si dispozitive conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 13:34
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.497 RON
din 1.497 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro