Ofertă acceptată Cumpărare directă

tusiere

Număr anunț
DA22583396
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IASI (CUI 9768500)
Furnizor / câștigător
SAXON'S SRL (CUI RO1976386)
Cod CPV
30192111-2 · Tusiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,63 RON
Valoare atribuită
138,63 RON
Data publicării
12.03.2019 12:20
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,63 RON

din 138,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.