Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii

Număr anunț
DA22583323
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19513200-7 · Banda adeziva din materiale textile cauciucate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,91 RON
Valoare atribuită
188,91 RON
Data publicării
12.03.2019 12:17
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,91 RON

din 188,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.