Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite de birou

Număr anunț
DA22582969
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA (CUI 5046998)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,98 RON
Valoare atribuită
166,98 RON
Data publicării
12.03.2019 12:03
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,98 RON

din 166,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.