Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE PAPETARIE SI BIROTICA

Număr anunț
DA22579992
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
GESIB IMPEX SRL (CUI RO4238227)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,49 RON
Valoare atribuită
669,49 RON
Data publicării
12.03.2019 10:04
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,49 RON

din 669,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.