Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de birou

Număr anunț
DA22579673
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN ANGHEL BAILESTI (CUI 5155456)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,05 RON
Valoare atribuită
914,05 RON
Data publicării
12.03.2019 09:51
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,05 RON

din 914,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.