Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 42.51" PHILIPS BDM4350UC

Număr anunț
DA22577906
Autoritate contractantă
Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960,50 RON
Valoare atribuită
1.960,50 RON
Data publicării
12.03.2019 08:11
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960,50 RON

din 1.960,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.