Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa pt analizorul D Chem 300

Număr anunț
DA22555824
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI RO14166519)
Cod CPV
38519500-1 · Becuri de rezerva pentru microscop de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410 RON
Valoare atribuită
410 RON
Data publicării
07.03.2019 12:10
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410 RON

din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.