Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii generare decizii si instiintari,expediere si introducere confirmari Comuna Dudestii Vechi

Număr anunț
DA22578242
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.352,55 RON
Valoare atribuită
25.352,55 RON
Data publicării
12.03.2019 08:37
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.352,55 RON

din 25.352,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.