Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Standard etanol in sange total 2,0 g/l 10 x 1,5 ml Standard etanol in sange total 0,2 g/l 10 x 1,5
- Număr anunț
- DA22576994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24322220-5 · Etanol (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 15:48
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro