Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet indicatoare rutiere

Număr anunț
DA22571866
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
DISEZA EXPERT S.R.L. (CUI 36270269)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,92 RON
Valoare atribuită
386,92 RON
Data publicării
11.03.2019 12:19
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,92 RON

din 386,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.