Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE REVISTE STRAINE UMF CRAIOVA ANUNT ADV1063168/20.02.2019
- Număr anunț
- DA22580730
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.366 RON
- Valoare atribuită
- 124.366 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:34
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124.366 RON
din 124.366 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro