Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Montare priza de oxigen cupla DIN
- Număr anunț
- DA22578320
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI RO15652630)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 08:41
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro