Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN 1,5MG SOL INJECTABILA

Număr anunț
DA22572495
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,20 RON
Valoare finală
616,20 RON
Data publicării
11.03.2019 12:44
Data finalizării
12.03.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.