Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor 5m, Kit CAMERA WEB si microfon PC, Microfon PC

Număr anunț
DA22579894
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
12.03.2019 10:00
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.