Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA22577422
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SILVANIA" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4495000)
Furnizor / câștigător
NERA STAR SRL (CUI RO11712217)
Cod CPV
32240000-7 · Camere de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.826 RON
Valoare atribuită
5.826 RON
Data publicării
11.03.2019 17:20
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 17:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.826 RON

din 5.826 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.