Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile cabluri si mufe

Număr anunț
DA22576956
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
A & A COMPUTERS SHOP SRL (CUI RO26194571)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,42 RON
Valoare atribuită
932,42 RON
Data publicării
11.03.2019 15:46
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,42 RON

din 932,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.