Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA22572040
Autoritate contractantă
PRIMARIA MORTENI (CUI 4344589)
Furnizor / câștigător
SALTUS PROVIA 2012 SRL (CUI RO30169940)
Cod CPV
71322400-5 · Servicii de proiectare a barajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.028 RON
Valoare atribuită
80.028 RON
Data publicării
11.03.2019 12:27
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.028 RON

din 80.028 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.