- Număr anunț
- DA22585447
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222,68 RON
- Valoare atribuită
- 222,68 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 13:49
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,68 RON
din 222,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro