Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serivicii de colectare, transport,procesare si eliminare finala a deseurilor medicale
- Număr anunț
- DA22583243
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6 · Servicii privind deseurile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.936 RON
- Valoare atribuită
- 6.936 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:14
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.936 RON
din 6.936 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro