Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pentoxifilin 100mg/5ml 5/5ml sol inj
- Număr anunț
- DA22582932
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421 RON
- Valoare atribuită
- 421 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:02
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
421 RON
din 421 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro