Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creion grafit cu radiera, lacuit, mina HB - PELIKAN

Număr anunț
DA22581516
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24699594)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,90 RON
Valoare atribuită
5,90 RON
Data publicării
12.03.2019 11:07
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,90 RON

din 5,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.