Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru instrumentar pe baza de aldehide Descoton 2% GDA
- Număr anunț
- DA22580343
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,08 RON
- Valoare atribuită
- 466,08 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:18
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,08 RON
din 466,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro