Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOARFECA MANER TELESCOPIC GARD VIU
- Număr anunț
- DA22580175
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- SILMA ANDRE SRL (CUI RO34661090)
- Cod CPV
- 39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,91 RON
- Valoare atribuită
- 110,91 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:12
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,91 RON
din 110,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro